ForceMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1.0L
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 iskateli sarvara da se resne

Go down 
4 posters
AuthorMessage
adasfas
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty20/11/2008, 9:11 am

admine ako moje da resne6 sarvara i da mu namali6 exp to da po4nem si4ki ot na4alo s 150 - 250 exp e mnogo dobre za tazi versiq ako iska6 pi6i mi tuka ili v skype Smile
Back to top Go down
????
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty20/11/2008, 10:17 am

em xpto naistina e mnogo ama ne misla 4e e nujno da se res servara da se smeni ... pone taka sa mi kazvali. Az sam ZA gore doly 80 xp e mnogo kefe6ko Razz 300 lvl reset super qko ama admina re6ava tai4e nz Sad
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 63
Registration date : 2008-11-11

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty20/11/2008, 11:08 am

Не , напротив , не решавам аз , а всички които играят това Му , който е съгласен да пише по темата!
Back to top Go down
https://forcemu.1talk.net
throne
Newbie
Newbie



Number of posts : 7
Registration date : 2008-11-14

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty21/11/2008, 5:24 am

Аз съм против !
Back to top Go down
adasfas
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: lqlq   iskateli sarvara da se resne Empty21/11/2008, 9:54 am

da neka da ne se rees sarvara ama da e gore dolo 80 -100 exp
Back to top Go down
????
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty21/11/2008, 11:05 am

em taka e ama zavisi dali admina 6te go napravi oko se reska naistina
trabva da e okolo 80-100 xp ina4e 6te e mnogo 6ibano i bez intersno Twisted Evil Twisted Evil
taka misla az ! no ima6e 1 servara bqh Gm i admina moje6e da smenq xp
bez da reska servara ... i misla 4e taka 6te e nai dobre Rolling Eyes oko moje taka ...
Back to top Go down
adasfas
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: lqlql   iskateli sarvara da se resne Empty21/11/2008, 10:12 pm

ami naistina nqma interes samo se reskame i tova e zna4i igral sam mnogo sarvari i na to4no taq versiq i utiva da e malko exp to 200 250 gore dolo i otiva da ima meleta hubavi ne sa6tite kato tezi da ima ot na4alo kade da se resnem i taka ako e saglasen admina da mi pi6e po skype da napravi taaka ama e po hubavo se resne sarvara za6toto ve4e ima hora koito sa max i te 6te se reskat nai barzo i zatova iskam se res sarvara i da po4nem ot na4alo si4ko da si e kakto trqbva monsteri exp i taka natatak ! ! !
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 63
Registration date : 2008-11-11

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty22/11/2008, 11:26 am

да обаче ако ти беше макс нямаше да викаш така , екс-пито е 400х , exp-to на сървъра може да се сменя по всяко време и другото което е ако ще рескам сървъра ще сложа s3 ep2 !
Back to top Go down
https://forcemu.1talk.net
????
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty22/11/2008, 11:49 am

око 6те сменя6 версиа тогава недеи рескаи сервара ...
Back to top Go down
adasfas
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: tapoo   iskateli sarvara da se resne Empty22/11/2008, 10:26 pm

ako sloji6 nai tapata versiq ot si4kite sezon3 epizode2 6te kaja na sarvara da ne q igraqt nai tapata e taq versiq ama nai tapata po dobre sloji po stara versiq sezon2 teq sa qki abe admine vij takava versiq da e pvp ne taq sezon3 epizode2 nai tapata versiq na sveta nema go igraq ako e taq ebati i preebanata versiq az iskam hubav truden sarvar s 150 200 exp tova e nai hubavoto ko mi slaga6 takiva lamerski exp ta 1000 - 400 tova e lamersko a ako sloji6 150 da nqma mnogo meleta i takiva gluposti 6te e mn po dobre
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Number of posts : 63
Registration date : 2008-11-11

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty24/11/2008, 7:39 am

значи , ОК няма да я слагам но не си само ти в сървъра , аз ако го направя само заради теб сигурно само ти ще играеш...
Back to top Go down
https://forcemu.1talk.net
????
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty24/11/2008, 11:25 am

po dobre da se napravi anketa Twisted Evil
Back to top Go down
DaRkStReeT
Gamer
Gamer
DaRkStReeT


Male Number of posts : 75
Age : 29
Местожителство : y HaC :)
Registration date : 2008-12-09

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty10/12/2008, 9:31 am

nai dobre si e Hard Smile demek do 100 exp ako moje i 50 o6te po dobre Smile
Back to top Go down
http://forcemu.no-ip.biz/index.php
icki
Newbie
Newbie



Number of posts : 6
Registration date : 2008-12-10

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty10/12/2008, 10:37 pm

така е добре,няма нужда от смяна cheers
Back to top Go down
????
Guest




iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty11/12/2008, 2:47 am

ne gledate li datata star post e ve4e se resna Smile
Back to top Go down
DaRkStReeT
Gamer
Gamer
DaRkStReeT


Male Number of posts : 75
Age : 29
Местожителство : y HaC :)
Registration date : 2008-12-09

iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty11/12/2008, 10:24 am

ve4e hard li e ???
Back to top Go down
http://forcemu.no-ip.biz/index.php
Sponsored content





iskateli sarvara da se resne Empty
PostSubject: Re: iskateli sarvara da se resne   iskateli sarvara da se resne Empty

Back to top Go down
 
iskateli sarvara da se resne
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ForceMu :: General Talk-
Jump to: